...

O nas

O Nas

Wyszukujemy okazje inwestycyjne
i dostrzegamy ich potencjał.

Pracując z zespołem doświadczonych ekspertów – od notariuszy i prawników po analityków, doradców technicznych, zespoły remontowe, fotografów, dekoratorów wnętrz, architektów, projektantów, sourcerów i agentów – jesteśmy w stanie skutecznie zwiększyć atrakcyjność rynkową każdej nieruchomości, którą nabywamy, a następnie sprzedajemy ją z maksymalnie możliwym zyskiem.

Klienci Nam ufają

Od 2021 roku, nasz udział w rynku nieruchomości zaowocował dziesiątkami udanych inwestycji, co zapewniło nam zaufanie naszych partnerów inwestycyjnych.

Bezpieczeństwo i prostota

Inwestycje w nieruchomości są najpewniejszymi aktywami w które możesz zainwestować swój kapitał. Nasi partnerzy otrzymują proste, bezpieczne i konkretne warunki współpracy.

Dołącz do Naszego zespołu i zarabiaj na nieruchomościach razem z Nami.

Współwłaściciel

Mateusz Matysiak

Mateusz Matysiak to przedsiębiorczy lider, specjalizujący się w organizacji procesów inwestycyjnych. Jego główne zadanie to zabezpieczanie portfeli klientów, zapewniając im spokój ducha i stabilność finansową.

Mateusz nie tylko porządkuje i nadzoruje procesy inwestycyjne, ale także buduje trwałe i pozytywne relacje z współpracownikami i inwestorami. Jego umiejętność nawiązywania silnych relacji biznesowych jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu przez cały zespół i klientów. Potrafi wprowadzić w rynek nieruchomości początkujących.

Współwłaściciel

Kamil Sadziński

Kamil Sadziński to profesjonalista i łowca nieruchomości o dużym doświadczeniu. Zapewnia swoim klientom nie tylko wysokie zwroty, ale także pełne bezpieczeństwo transakcji. Jego umiejętności interpersonalne sprawiają, że współpraca z nim jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Kamil potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby swoich klientów, zapewniając im indywidualne podejście i dopasowane rozwiązania. Dodatkowo, jest w stanie przeprowadzić klientów przez cały proces inwestycyjny za rękę.

Współwłaściciel

Kamil Jaworski

Kamil Jaworski to doświadczony doradca i specjalista w zakresie nieruchomości o skomplikowanym statusie prawnym. Z pasją i skrupulatnością podchodzi do każdej sprawy, korzystając z bogatej wiedzy oraz umiejętności, aby pomagać swoim klientom w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów związanych z nieruchomościami. Jego zrozumienie prawnych zawiłości i strategiczne podejście do problemów pozwoliły mu zyskać zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Jak pracujemy?

Proces, który stawia na jakość i transparentność. W MMKS wierzymy, że sukces w inwestycjach w nieruchomości jest wynikiem dobrze przemyślanego procesu, kompetencji i zaangażowania. Dlatego stworzyliśmy model współpracy, który gwarantuje najwyższą jakość usług na każdym etapie. Bazując na setkach rozmów z Klientami oraz naszymi współpracownikami doszliśmy do wniosku, iż wypracowane przez Nas wzorce pozwalają na efektywne i szybkie przeprowadzanie procesów inwestycyjnych.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.